MISJA

NASZA MISJA


Naszą misją jest przybliżenie kultury i sposobu życia mieszkańców wysp Karaibskich, w szczególności Jamajki, przez współorganizowanie autorskich wypraw.

Dla naszych klientów chcemy być partnerem kompetentnym. Służymy opieka na miejscu, tłumaczeniem, przybliżamy ten cudowny sposób postrzegania świata i styl życia. Jednocześnie otwierając się na samych siebie, ciągłe się rozwijamy i doskonalimy.

Skąd nazwa?


Jamaica Yes I, Yes - Jestem, TO esencja naszej istoty. Wszyscy mamy swój czas, miejsce i misje do wypełnienia. W życiu zataczamy swój własny krąg. Krąg jest uniwersalnym symbolem całości, jest najbardziej powszechnym kształtem w naturze.  Kiedy ludzie gromadzą się wogół ognia, siadają w kręgu, wszyscy są sobie równi. Niezależnie od pochodzenia, kultury, języka czy koloru skóry. Zapraszam do mojego słonecznego kręgu.

Zacznijmy mierzyć obfitość życia i Natury, nie tym ile zgromadziliśmy materialnie, ale ile potrafimy dać z siebie innym.

nazwa jamaicayesi jamajka wycieczki na jamajkę
autor projektu Alicja Bocheńska jamaicayesi

O projekcie


Autorski projekt Jamaica, Yes I - słoneczne wyprawy w głąb siebie, powstał po powrotach z wypraw na Jamajkę w 2014 roku, którego głównym zamierzeniem jest dostarczanie Klientom kompleksowej obsługi związanej z dedykowanymi wyprawami na Jamajke oraz w głąb siebie. Pracujemy w zespole polsko-jamajskim, w skład których wchodzą przewodnicy rezydenci (polsko, anglo, włosko języczni). Tematyka wypraw opracowywana jest indywidualnie dla każdego klienta, wg jego preferencji.

ONE LOVE


Pomagamy nie tylko w realizacji, dzielimy się praktycznymi wskazówkami, doświadczeniami i wiedzą zdobytą osobiście podczas wypraw, sugerując rozwiązania najlepsze dla naszego Klienta.

Dodatkowo dzięki współpracy z naszymi lokalnymi partnerami możemy profesjonalnie organizować pobyty łączone związane ze zwiedzaniem każdego zakątka tej cudownej wyspy, w przepięknie położonych i bezpiecznych zakątkach Jamajki.

ONE LOVE

Zapraszamy!